Mobil Okey Oyna

Mobil Okey Oyna

Che     05-02-22     Genel     Mobil Okey Oyna     370 Defa Okundu

Mobil Okey Oyna

Mobil Okey Oyna… Okey Oyna Klasik okey oyunu menü sayfasında 2 tane başlama yani PLAY butonu bulunuyor. Üstteki PLAY butonuna tıklayarak hemen bir oyuna başlıyorsunuz. Üzerinde kupa resmi bulunan PLAY butonunu seçtiğinizde 11, 21, 31, 41, 51 ve 61 sayılarından aşağıya düşece şekilde klasik okey oynamaya başlıyorsunuz. Sayı düşmeli versiyonda her kişinin resminin üst tarafında kalan sayısı görünüyor.

Sayısı 0 olan kişi mücadeleyi kaybediyor. Maç sonucunda en yüksek sayıya sahip yani sayısı en az eksilen kişi kazanıyor. Hemen Okey Oyna Oyun penceresini açınız. Bu işlem net hızınıza bağlı oldugu için, biraz zaman alabilir. Iyi performans elde etmek için kullanmanızı öneririz. Okey Oyunu indir Yüksek performans ve bağlantı için oyununu bilgisayarına indir ve yükle. üzerinde Masa-üstünü yükledikten sonra hemen oyunun zevkini ve heyecanını yaşa!

Okey Oyna Bedava

Mobil Okey Oyna

Mobil Okey Oyna, Mobil 101 Oyna

En yeni özellikleri ve değişiklikleri denemek için şimdi oynamaya başla. Oyuncuların birbirini
daha rahat bulabilmeleri ve organize olabilmeleri için okey oyunları, oyunun farklı türlerini içeren salonlara; salonlar da oyuncu gruplarının oluşması için odalara bölünmüştür. Ana sayfa üzerinden kaç salonda ve kaç odada oyun oynandığı; oynanan oyunlarda ne kadar oyuncunun bulunduğu anlık olarak görülebilir. Ancak herkes üye olmayı tercih etmeyebileceği için sistem otomatik olarak üyelik de atayabilir.

Bu sayede oyunlarını oynamak için minimum şartlar site tarafından sağlanmış olur. Ayrıca sosyalleşmenin maksimum seviyede olması için de üyeler arası etkileşim üst düzeye çıkarılmıştır. Üye olarak bazı avantajlar elde edilebilir ki normal ve orta seviyedeki oyuncular için bu avantajlar yeterlidir. Bu sayede oyuncular ile yöneticiler arasında sorunların daha kolay çözülmesi açısından hızlı davranılabilir.

Eğer sıfırdan oyun yaratılacaksa yeni odalar da oluşturulabilir. Sonrasında oyun türü, bitiş puanı, süre gibi detaylar belirlenir. Okeyin türüne göre de diğer oyuncuların masaya katılması beklenir. Tüm oyuncular geldikten sonra sistem oyunu otomatik başlatır ve kurucu tarafından belirlenen şartlar sağlanıncaya kadar da oda varlığını sürdürür. Oyuncuların kazanma sayıları, kaybetme sayıları ve genel puanları sistem üzerinden görüntülenebilir.

Mobil Okey Oyna Klasik Okey Oyunu Benzer Oyunlar Klasik Okey Oyunu Nasıl Oynanır ?

Mobil Okey Sitemize giriş yapan android ve ios kullanıcılarımız için özenle hazırladığımız Mobil okey Sayfamızın özeliği Telefon cihazlarınızda kasma kupu ve ping gibi sorunları en aza indirmektedir. Mobil Okey çihazlarına indirmeyen kullanıcılarımız için site üzerine Mobil okey giriş btonu hazırladık.Mobil okey giriş butonuna tıklayarak okey salonumuza giriş yapmanız takdirde kasıntı olmadan telefonunuz ısınmadan rahat bir şekilde mobil okey oynaya bilrisiniz. Canlı Okey Oyna kullancılarımı sitemize mak için ziyaret ediyorlar.

Aramalarda sıkca sorulan sorulardan biriside canlı okey oyna aramasıdır. Canlı okey insanlar genellikle hem okey oynamak hemde karşı rakiple canlı sohbet kurmak için bu tür okey sitelerinde okey oyunu oynamktadırlar. Lobimizde masalarımızda
Ve özellerde Belirli bir seviye ye gelmeden Sohbet imkanı Yoktur belirli bir puana geldiginizde Sohbet kura bilirsiniz. Oyunumuza 1000 puanla giriş yapabilrisiniz 1000 PUAN realoke in siz verdigi Başlangıç hediyesidir. Real Okeyin amacı Real okeyin amacı internet ortamı üzerinde kurduğu okey platformun da Normal hayattaki kıraathanelerde okey oynanan okeyin Zevkini internet ortamına Taşımayı amaçlamış bir sitedir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]


Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
© 2022 - Tüm hakları saklıdır. 101TrendOkey.com Okey Oyna – Tavla Oyna – King Oyna – Pişti Oyna – 101 Okey Oyna

Sohbet Radyo ve Okey Oynama Sitesi TrendOkey.Com