Tavla Oyna

Tavla Oyna

Che     05-02-22     101Okey Oyna     Tavla Oyna     271 Defa Okundu

Tavla Oyna

Tavla Oyna, şans ve yetenek oyunudur. İki kişiyle, 15’er pulla ve üzerinde 24 adet pul yeri olan tahta üzerinde oynanır. Pullar, atılan zara göre hareket eder. Oyun özellikleri Online Tavla Oyunu 15 tasi kiran oyuncu oyunu kazanir. Ekran görüntüleri tavla oyna online kullanıcı adı, parola zar atılmasına göre tahtanın etrafında dolaşan parçalar içeren iki oyuncu için masa oyunu; strateji ve şans oyunu; online tavla oyna, tavla online, backgammon; Bazı özellikler / seçenekler: Dünyanın dört bir yanından canlı rakipler, oyun odaları, sıralamalar, kapsamlı istatistikler, kullanıcı profilleri, iletişim listeleri, özel mesajlaşma, oyun kayıtları, mobil cihazlar için destek.

Ücretsiz online oyunları oyna Klasik Tavla x Klasik Tavla Klasik Tavla Account Options Reviews What’s New Additional Information More by Zynga Similar Account Options Reviews Additional Information More by mobirix Similar TavlaPlus.net Mobil Tavla Oyunu Google Play Storeda !!! Android Cihazlarınızda tavla zevkine devam edebilmeniz için 101TrendOkey.Com Mobil Tavla Oyunu şu an GOOGLE PLAY STORE ile hizmetinizde !!! Hemen indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz… Antrenman yapın, daha iyi oynayın. Yabancı oyuncular ile oynayın, sohbet edin, yeni arkadaşlar edinin.

Tavla Oyna Bu oyunu Telefonunda oyna!

Tavla Oynaİstanbul Tavla ile oynamayı daha da çok seveceksiniz. Binlerce oyuncu, sohbetler, arkadaşlıklar ve tavla oyunu bir arada Bu oyunun kitabını biz yazarız diyorsan yerin burası Bir çok ülkeden oyuncular ile tavla oynayın. Hem eğlenin hem yeni dostluklar kurun. Hemen Tavla Oyna, Ücretsiz Tavla Oyna, Tavla Plus Oyna Tavla Oyunu ise amacın attığınız zarlarla pullarınızı önce kendi bölgenize getirmek, ardından da bu pulları rakibinden önce masadan toplamak olan zevkli ve stratejiye dayalı bir masa oyunudur. Üstelik kesinlikle indirme gerektirmez.

Hemen Tavla oynamak için oyunları tıklayabilirsiniz. Oyun seti bir oyun tahtası, her oyuncu için 15 taş ve bir çift zardan oluşur. Tavlanın temel amacı, tüm taşları kendi bölgenize taşımak ve toplamaktır. Oyun Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Avustralya gibi birçok ülkede popülerdir. Ayrıca Avrupa Kıtasında ve Asya ile Latin Amerika’nın büyük bir bölümünde çok iyi bilinmektedir. Çeşitli olanaklar ile çevrimiçi tavla oynayın: canlı oyunlar, turnuvalar, haftalık tablolar ve sosyal işlevler. Eğitim odalarında ücretsiz oynayabilir ve becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Nasıl oynanacağına dair bazı ipuçlarına göz atın ve oyunla ilgili bazı gerçekleri keşfedin. Tavla’nın şimdiye kadar kayıtlara geçmiş en eski oyun olma ihtimali çok yüksek. Genellikle ahşaptan yapılmış düz yüzeylerin kullanımıyla başlamıştır. Oyun taşı yerine gerçek taşlar kullanılmış ve zarlar kemik, tahta, taş veya seramikten yapılmıştır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan 101Okey Oyna başlıklı 101 okey, 101 okey oyna ve 101Okey Oyna konularında bilgi veren bir önceki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.


Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
© 2022 - Tüm hakları saklıdır. 101TrendOkey.com Okey Oyna – Tavla Oyna – King Oyna – Pişti Oyna – 101 Okey Oyna

Sohbet Radyo ve Okey Oynama Sitesi TrendOkey.Com