Ödülü Okey Turnuvası için

Ödülü Okey Turnuvası için


Ödülü Okey Turnuvası için Okey Oyna Sitemize Buyurun, Yapılacağı Hediyeler, Organizasyon Giderleri ve başka bütün sarfiyat için katılımcıdan para talep edilmiyor. Mobil Okey Oyna Turnuvası Mobil Okey Turnuvası, Okey oynamak günlük yaşamdan sıkılan bireyler için bir kaçış noktası olarak görülmektedir. Bu niçin yüzünden pek çok kullanıcının okey sitelerine üyelik yaptırdığı bilinmektedir.

Mobil cihazlarına aplikasyon indirerek okey katılımcısı olan bireylerin de adedi epey çoktur. Okey Mobil Okey Oyna  turnuvası kullanıcıların oyun katılımları farklı okey çeşitleri üzerinden geçekleşebilmektedir. Okey Oyna turnuvası türlerin bulunması heyecanın ve eğlencenin sıkılmadan daha çok vakit yaşanmasını karşılamaktadır. Ancak bireyler için internetten okey oyunu oynamak farklı aktivitelerle daha dahi keyifli duruma getirilebilmektedir. Bu alanda okey sitelerin belli vakitlerde turnuvalar düzenlediği bilinmektedir.

Okey Turnuvası

Siz de okey oyununda hem zekanıza üstelik şansınıza güveniyorsanız turnuvalarda kendinizi gösterebilirsiniz. Okey turnuvası sezonunda şampiyon olanlar ve dereceye girenler sitesinde ve sosyal ağlarda yayınlanacak olup katılımcıya büyük mükafat verilecektir. Okey turnuvası sloganımız; En büyüğü ,En özeli ,En güzeli ,Okey turnuvaların efsanesi geliyor Hazırımsınız 101TrendOkey.com ‘dahi Bu işin kralı Ustası En iyi bileni benim diyorsan Ne bekliyorsun Sende katıl rekabete. Bileğine güvenen katılımcılar okey turnuvamıza katılsın şansını denesin deriz ailesi olarak. Bu işin kralı benim rakiplik benim işim diyenler turnuvanın kralını biz yapıyoruz bekleriz 🙂 Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir

Merhaba dostlar okeyodalari.net sitemizde her gün tekli okey turnuvası ve eşli okey turnuvaları uygulanmaktadır bu okey turnuvaları günün belli saatlerinde olmaktadır. Herkesin katılabileceği eşli okey turnuvalarının beraberinde okey oynarken musiki dinlemek ve lobide muhabbet etmek isteyenler için birebirdir

Eşli okey turnuvası nasıl oluyor ?

Okey salonunda genellikle turnuvaları belli başı bireylerin yöneticiliğinde düzenlenir bu yöneticiler umumi globaller atarak turnuvaya katılmak isteyenleri bir tarafa not ederek şahıslar arasından eşleştirme yaparak turnuvaya start verir.

Eşler kendi aralarında eşleştikten sonra okey masaları açılır ve masaların dahi belli kuraları vardır nedir bu masaların kuralları diyerek soracak olursanız masa kurallarında renksiz , göstergesiz , izleyici kapalı seçenekleri seçilir ve sayı olarak okey masası puanı 10 dan düşülür bu yolla bir işleyiş ile insanlar zevkli şekilde okey oynar kazanan takım bir ileri rakiplerin oyunlarını bitirmesini bekler ve sırası gelen çiftler sıra ile masraf son olarak 4 şahıs kaldığında şayet bu sefer masa seçenekleri değişir bitiş oyunu olduğu için masa ayarları puan 20 , renkli , göstergeli olarak norma düz okey sistemine geçiş yaparak bitiş belirlenir ve kazanan eşlere 50.000 puan eklenerek bu yolla insanlar puanlarını arttırabilirler.

Tekli okey turnuvasında şayet eşli okey turnuvasından kalır bir yanı yoktur ama insanlar birebir okey oynarlar  şahıslar karşılık olacak şekilde yan taraflara botlar atanarak karşılıklı birebire oynayarak rakipler finali kazanmak için müdace ederler    evet dostlar kısada olsa sizlere turnuvalar sırasında neler olduğunu işleyişin ne şekilde ilerlediğini belirttik 101TrendOkey.Com okey odamızda bunların beraberinde sizler için hususi renkler takım logoları farklı logolar ile lobi alanını veya user listesini şenlendirerek farklı bir zarafet kattık. 101TrendOkey.Com sitesi içinde sarf edilen ve paylaşılan bilgi ve materyallerin bir fazlası kaynak sunumu yapılarak alıntı yapılmıştır. bu içeriklere de dahildir talep, teklif ve şikayetleriniz için info@101trendokey.com adresini kullanabilirsiniz.

Turnuva Saatlerimiz ve Tarihleri:

  • Her Çarşamba ve Cumartesi Günü Saat 22:00 TEKLİ TURNUVALAR
  • Her Pazar günü saat 22:00 EŞLİ TURNUVALAR yapılmaktadır.© 2022 - Tüm hakları saklıdır. 101TrendOkey.com Okey – Tavla – King – Pişti – 101 Okey Oyna